Storytelling: Przepis na twoją opowieść [12.03.2017]

Jeśli chcesz nauczyć się opowiadać dobre historie, to mamy coś specjalnie dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy jesteś scenarzystą, marketingowcem, czy marzysz o wydaniu pierwszej książki albo karierze dziennikarskiej – ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.

Poznasz tajniki dobrych narracji, które od wieków zdobywają serca i umysły. Warsztat będzie realizowany w oparciu o sprawdzoną wiedzę naukową, jednak w praktycznej formie. Opowiadania nauczysz się poprzez cykl 11 ćwiczeń, które krok po kroku będą doskonalić twoje umiejętności. Dowiesz się jakie elementy powinna zawierać urzekająca narracja, a także jak uchronić się przed podstawowymi błędami.

Otrzymasz również narzędzia, które pozwolą Ci doskonalić się poprzez własną praktykę. Każdy uczestnik otrzyma w prezencie Dekalog Storytllera oraz pakiet wskazówek, które pomogą mu w pracy nad kolejnymi opowieściami.

Cena:
– do 01.03.2017 r. – 147 zł
– od 01.03. do 6.03.2017 r. – 197 zł

Zgłoszenia:
na adres mailowy: generator-sukcesu@wp.pl
Dane potrzebne do zaświadczenia:
imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia + numer kontaktowy

Warunkiem ostatecznej rezerwacji miejsca jest dokonanie zadatku do dnia 6 marca w wysokości 79 zł na nr konta: 48 1240 5497 1111 0010 7000 7913 w tytule: warsztat-storytelling

Trener: Paweł Wrona. Doktorant w Instytucie Historii UMCS, który od lat bada tajniki narracji i wykorzystuje je w praktyce. Twórca wszelkiego rodzaju tekstów. Miał okazję sprawdzić swoich sił w relacjach z mediami, sponsorami i w marketingu. Dziesiątki godzin w sali dydaktycznej nauczyły go jak skutecznie dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Data i miejsce urodzenia